Casta
ua
Вхід
Номер телефону:
Код:
ua

Доставка

«CASTA» познайомить вас з новими екзотичними ароматами, новими смаковими відтінками традиційних страв і яскравими європейськими смаками бургерів, які підірвали своєю популярністю весь світ. Всі м'ясні та рибні страви готуються в спеціальному хоспері на деревному вугіллі, який надає неповторний, особливий смак страви з печі, забезпечує рівномірне прожарювання, зберігає рум'яну скоринку, соковитість і апетитний вигляд, повністю зберігає мінерально-вітамінний склад.

«CASTA» - це унікальний ресторан, що поєднує в собі сучасну культуру екодизайну, екзотичну кухню південно-східних країн Азії та сучасної Європи. Меню ресторану витримано в концепції «Суші & Бургер» і настільки різноманітно, що зможе здивувати гастрономічними вишукуваннями навіть найвибагливішого гурмана. Локшина і рис, суші, Гункани, сашимі, роли, бургери, хоспер-меню це лише загальний перелік страв з меню ресторану.

«CASTA» познайомить вас з новими екзотичними ароматами, новими смаковими відтінками традиційних страв і яскравими європейськими смаками бургерів, які підірвали своєї популярності весь світ. Всі м'ясні та рибні страви готуються в спеціальному хоспері на деревному вугіллі, який надає неповторний, особливий смак страви з печі, забезпечує рівномірну прожарювання, зберігає рум'яної скоринки, соковитість і апетитний вигляд, повністю зберігає мінерально-вітамінний склад. Можливості хоспер-меню дозволяють одночасно задовольняти запити, як витончених гурманів, так і поціновувачів просто смачною і одночасно корисною їжі. Страви з м'яса і овочів, птиці та риби, приготовані в хоспері, перетворюють звичайний обід в справжній бенкет смаку, аромату і задоволення